• Zadzwoń

    62 591 41 40

  • Napisz do nas

    biuro@maro-plast.pl

  • Godziny otwarcia

    Pon - Pt: 10.00 - 18.00

Okna na świat

Okna PRESTIGE

Doskonałe parametry termoizolacyjne okien Prestige ST ,uzyskane dzięki głębokości zabudowy 76mm, gwarantują przyjazny klimat w każdym wnętrzu. Okna Prestige ST to również nieograniczone możliwości aranżacji. Profile skrzydeł dostępne są w trzech wersjach: skrzydło niezlicowane, skrzydło półzlicowane zaokrąglone.

Prestige został zaprojektowany z myślą o bezproblemowym użytkowaniu przez wiele lat. Zgrzewalna uszczelka, koekstrudowana w procesie produkcji profilu, wykonana została z nowoczesnego, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa TPE. Warto także zwrócić uwagę na system odprowadzania wody z profilu, uniemożliwiający przedostawanie się wody do wewnątrz, a tym samym zapobiegający korozji wzmocnień. Z kolei 25-milimetrowy wrąb szybowy zapewnia maksymalne zachodzenie profilu na szybę, a dzięki temu jej bezpieczne i stabilne osadzenie.

Okna Prestige ST pozwalają na zastosowanie pakietu szybowego o maksymalnej grubości do 45mm oraz na wykorzystanie skutecznych okuć antywłamaniowych. Unikalny zaczep listwy przyszybowej zapewnia bardzo dobre zabezpieczenie przed włamaniem.

Możliwe do zastosowania w oknach Eforte Energy szklenie o grubości do 56mm sprawia, że okna energooszczędne stają się doskonałą barierę nie tylko termiczną, ale również akustyczną. Eforte Energy to także nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Klasyczny design, idealne proporcje i piękna linia doskonale wpasują się w stylistykę każdego domu.

Okna Prestige ST dostępne są w bogatej palecie 40 barw, w tym również w specjalnych foliach Titanium.

prestige
prestige

Copyrights © 2017 All Rights Reserved